علمی کاربردی تلاونگ

ثبت نام در سایت

کاربران عزیز توجه نمایند که جهت استفاده از امکانات سایت همچون ارسال تیکت و رزرو غذا و موارد دیگر، باید ابتدا در سایت ثبت نام کرده و اطلاعات خواسته شده را مانند موارد زیر به درستی تکمیل نموده و ارسال نمایند که پس از تایید آن توسط آموزش دانشگاه، قادر به استفاده از موارد فوق خواهند بود.

در ابتدا از ستون سمت چپ سایت (مانند شکل زیر) روی لینک ثبت نام کلیک نمایید. (بعد از فعال شدن اکانت شما با انجام موارد ذیل، می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمزعبوری خود از طریق همین کادر وارد سیستم شوید)

با زدن لینک فوق به صفحه ثبت نام وارد می شوید (شکل زیر). موارد خواسته شده را وارد کرده و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. به توضیحات داده شده در این صفحه دقت نمایید. توجه داشته باشید برای درج نام کاربری (username) فقط مجاز به وارد کردن حروف لاتین می باشید.

در صورت تکراری بود نام کاربری، پیامی مبنی بر درج نام کاربری دیگر خواهید دید که باید نام کاربری را تغییر دهید. چنانچه اطلاعات اولیه صحیح بود، با زدن دکمه ثبت نام پیغام زیر ظاهر خواهد شد.

روی ادامه کلیک نمایید تا وارد ثبت اطلاعات مورد نیاز شوید(شکل زیر). اطلاعات را بطور صحیح وارد نموده و روی دکمه ثبت کلیک کنید.

بعد از این کار پیام زیر را مشاهده خواهید کرد. در اینجا کار ثبت نام به اتمام میرسد و باید منتظر بمانید تا اطلاعات شما توسط آموزش مورد تایید واقع شود.

در این حالت اگر سعی در ورود به سیستم نمایید با پیغام زیر مواجه خواهید شد که به معنی این است که هنوز اطلاعات شما تایید نشده است. در این حالت امکان ورود برای شما وجود دارد ولی امکان درج تیکت و رزرو غذا نخواهید داشت.

در بالای صفحه سمت چپ روی آیکن چرخ دنده مانند شکل زیر کلیک کنید تا وارد پنل خود شوید. چنانچه اکانت شما تایید شده باشد، در صفحه مذکور منویی در سمت چپ صفحه برای انجام عملیات مورد نیاز ظاهر خواهد شد.

بعد از تایید اکانت شما در صفحه پنل خود منوی زیر ظاهر میشود که می توانید تیک ارسال کرده و با غذا رزرو نمایید.

روی گزینه ارسال تیکت کلیک نمایید و در کادر موجود متن خود را نوشته و ارسال کنید. (شکل زیر)

در قسمت تیکت های ارسال شده، شما میتوانید تیکتها و پاسخ های آنها را ببینید.

جهت رزرو غذا نیز روی گزینه مربوطه در همین صفحه کلیک نموده، غذای خود را انتخاب کرده و با زدن دکمه ثبت و پرداخت به صفحه موجود در سایت بانک انتقال یافته و پس از پرداخت موفقیت آمیز آن غذای شما در سیستم ذخیره خواهد شد.ورود به سیستم
در صورت نداشتن اکانت ثبت نام کنید.
رمز خود را فراموش کرده ام!